Your browser does not support JavaScript!

قوانین و مقررات

برای بهرمندی از امکانات سایت و خرید محصولات مراحل زیر را دنبال کنید.کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از فروشگاه اینترنتی چشمه ساران را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت فرمایند.


قانون اول

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت ثبت نام مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی،شماره موبایل، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی،و..ثبت نام خود را انجام دهید.


قانون دوم

چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی،شماره موبایل و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، فروشگاه اینترنتی چشمه ساران حق دارد سفارش را باطل کند.


قانون سوم

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد.


قانون چهارم

بعد از انتخاب کالا و تعیین میزان آن، مراحل سبد خرید را کامل کرده و هزینه خرید پرداخت کنید.تمام خرید های کلی و جزئی به صورت نقدی صورت می گیرد.


قانون پنجم

در مرغوبیت و قیمت گزاری اجناس و از همه مهمتر حمایت از مصرف کنندگان و مشتریان عزیز بسیار می کوشیم تا شعار خود را محقق سازیم و بتوانیم رضایت شما جلب کنیم.با این تفاسیر توجه به نکات زیر الزامی است:
کلیه هزینه‌هایی که برای خرید اجناس تعیین شده بر عهده مشتری است.
جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود پس در خرید خود دقت کافی داشته باشید.